hgs yükleme

Akdeniz Dedektör

Gümüş Dedektör Gönen Balıkesir

Yıllardır hizmet sunduğumuz dedektör sektöründe üstün kaliteyi ve gerçek markaları almak için Gönen Gümüş Dedektör Şubemizle görüşebilirsiniz. Bünyemizde satışa sunulan dünya markaları ve kalitede öncü yerel markalarla yasal dedektör satın alabilirsiniz. Türkiye'de en büyük ikinci el dedektör pazarını elimizde bulunduruyoruz. Aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. Gümüş Dedektör olarak sunduğumuz hizmetler:


Gümüş Dedektör Gönen Şubesi

 

Balıkesir'de metal dedektör, yer altı görüntüleme cihazları ve alan tarama satın almak için Balıkesir'de bulunan Gönen şubemizle iletişim kurabilirsiniz. Sıfır ve ikinci el dedektörlerimiz orijinal markalardan oluşur. Arazi şartlarına uygun şekilde tasarlanan güçlü altyapıya sahip olan cihazlarımızdan en iyi şekilde verim alabilirsiniz.


Dedektör Markaları

 

Cihazlarımız tamamen fabrika orijinal çıkışlıdır. Alacağınız sıfır ürünler üretici ve dirübütör firma garantisi altındadır. 

 

Minelap

XP

Nakro

Nokta

Makro

Golden Mask

Garrett

Teknetics

White's


Hakkımızda

 

Türkiye'de yaygın dağıtım ağına sahip olan Gümüş Dedektör, Gönen / Balıkesir'den ve diğer şubelerimizden talep ettiğiniz cihazları aynı gün içerisinde kargoya ürünleri verir. Ülkemizin farklı şehirlerinde bulunan şubelerimiz her zaman hizmetinizdedir.